Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXDL-BA018 huishoudelijke batterij
Artikelnummer
MBXDL-BA018
Categorie: Batterijen
| Artikelnummer | MBXDL-BA018 |
|---|---|
| EAN | 5715063307526 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MBXDL-BA018. Gewicht: 60 g. Breedte verpakking: 10,7 mm, Diepte verpakking: 31,5 mm, Hoogte verpakking: 46,2 mm
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 60 g |
| Breedte verpakking | 10,7 mm |
| Diepte verpakking | 31,5 mm |
| Hoogte verpakking | 46,2 mm |
| Gewicht verpakking | 60 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 10,7 mm |
| Diepte verpakking | 31,5 mm |
| Hoogte verpakking | 46,2 mm |
| Gewicht verpakking | 60 g |