Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXCUS-BA016 huishoudelijke batterij
Artikelnummer
MBXCUS-BA016
Login for pricing
Niet op voorraad
CoreParts MBXCUS-BA016, 7,4 V, 34 mm, 12 mm, 50 mm, 40 g, 1 stuk(s)
Categorie: Batterijen
| Artikelnummer | MBXCUS-BA016 |
|---|---|
| EAN | 5704174338680 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MBXCUS-BA016. Accu/Batterij voltage: 7,4 V. Breedte: 34 mm, Diepte: 12 mm, Hoogte: 50 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 86 mm, Diepte verpakking: 29 mm
| Accu/Batterij | |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 7,4 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 34 mm |
| Diepte | 12 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Breedte verpakking | 86 mm |
| Diepte verpakking | 29 mm |
| Hoogte verpakking | 76 mm |
| Gewicht verpakking | 70 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 86 mm |
| Diepte verpakking | 29 mm |
| Hoogte verpakking | 76 mm |
| Gewicht verpakking | 70 g |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Kenmerken | |
| Accu/Batterij voltage | 7,4 V |
| Type verpakking | Doos |
| Technische details | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |