Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXCUS-BA015 huishoudelijke batterij
Artikelnummer
MBXCUS-BA015
Login for pricing
Niet op voorraad
CoreParts MBXCUS-BA015, 3,7 V, 14 mm, 50 mm, 14 mm, 20 g, 1 stuk(s)
Categorie: Batterijen
| Artikelnummer | MBXCUS-BA015 |
|---|---|
| EAN | 5704174338673 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MBXCUS-BA015. Accu/Batterij voltage: 3,7 V. Breedte: 14 mm, Diepte: 50 mm, Hoogte: 14 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 104 mm, Diepte verpakking: 82 mm
| Accu/Batterij | |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 3,7 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 14 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoogte | 14 mm |
| Gewicht | 20 g |
| Breedte verpakking | 104 mm |
| Diepte verpakking | 82 mm |
| Hoogte verpakking | 113 mm |
| Gewicht verpakking | 90 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 104 mm |
| Diepte verpakking | 82 mm |
| Hoogte verpakking | 113 mm |
| Gewicht verpakking | 90 g |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Kenmerken | |
| Accu/Batterij voltage | 3,7 V |
| Type verpakking | Doos |
| Technische details | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |