Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXCUS-BA006 huishoudelijke batterij
Artikelnummer
MBXCUS-BA006
Categorie: Batterijen
| Artikelnummer | MBXCUS-BA006 |
|---|---|
| EAN | 5704174338581 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MBXCUS-BA006. Accu/Batterij voltage: 3 V. Breedte: 12 mm, Diepte: 3 mm, Hoogte: 21 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 12 mm, Diepte verpakking: 3 mm
| Accu/Batterij | |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 3 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 12 mm |
| Diepte | 3 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Gewicht | 20 g |
| Breedte verpakking | 12 mm |
| Diepte verpakking | 3 mm |
| Hoogte verpakking | 21 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 12 mm |
| Diepte verpakking | 3 mm |
| Hoogte verpakking | 21 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Kenmerken | |
| Accu/Batterij voltage | 3 V |
| Type verpakking | Doos |
| Technische details | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |