Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXCMOS-BA057 huishoudelijke batterij
Artikelnummer
MBXCMOS-BA057
Login for pricing
Niet op voorraad
CoreParts MBXCMOS-BA057, 3 V, 24 mm, 6 mm, 32 mm, 30 g, 1 stuk(s)
Categorie: Batterijen
| Artikelnummer | MBXCMOS-BA057 |
|---|---|
| EAN | 5704174335054 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MBXCMOS-BA057. Accu/Batterij voltage: 3 V. Breedte: 24 mm, Diepte: 6 mm, Hoogte: 32 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 86 mm, Diepte verpakking: 29 mm
| Accu/Batterij | |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 3 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 24 mm |
| Diepte | 6 mm |
| Hoogte | 32 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Breedte verpakking | 86 mm |
| Diepte verpakking | 29 mm |
| Hoogte verpakking | 76 mm |
| Gewicht verpakking | 70 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 86 mm |
| Diepte verpakking | 29 mm |
| Hoogte verpakking | 76 mm |
| Gewicht verpakking | 70 g |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Kenmerken | |
| Accu/Batterij voltage | 3 V |
| Type verpakking | Doos |
| Technische details | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |