Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts IB250002I336 interne harde schijf 250 GB 7200 RPM
Artikelnummer
IB250002I336
Categorie: Interne harde schijven
| Artikelnummer | IB250002I336 |
|---|---|
| EAN | 5711045645242 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts IB250002I336. HDD capaciteit: 250 GB, HDD rotatiesnelheid: 7200 RPM
| Harde schijf | |
|---|---|
| Component voor | Laptop |
| HDD capaciteit | 250 GB |
| HDD rotatiesnelheid | 7200 RPM |
| Compatibele producten | Acer Aspire Compaq/HP Presario |
| Kenmerken | |
| Component voor | Laptop |
| HDD capaciteit | 250 GB |
| HDD rotatiesnelheid | 7200 RPM |
| Compatibele producten | Acer Aspire Compaq/HP Presario |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Gewicht | 150 g |
| Breedte verpakking | 120 mm |
| Diepte verpakking | 40 mm |
| Hoogte verpakking | 100 mm |
| Gewicht verpakking | 150 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 120 mm |
| Diepte verpakking | 40 mm |
| Hoogte verpakking | 100 mm |
| Gewicht verpakking | 150 g |
| Overige specificaties | |
| Compatibele producten | Acer Aspire Compaq/HP Presario |