Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts CPSSD-M.2SATA-256GB internal solid state drive M.2 SATA
Artikelnummer
CPSSD-M.2SATA-256GB
CoreParts CPSSD-M.2SATA-256GB internal solid state drive M.2 SATA is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Internal solid-state drives
| Artikelnummer | CPSSD-M.2SATA-256GB |
|---|---|
| EAN | 5704174605096 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | Y |
CoreParts CPSSD-M.2SATA-256GB. SSD capaciteit: 256 GB, SSD-vormfactor: M.2
| Kenmerken | |
|---|---|
| Interface | SATA |
| SSD capaciteit | 256 GB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Prestatie | |
| Interface | SATA |
| SSD capaciteit | 256 GB |
| Design | |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 70 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Gewicht | 60 g |
| Breedte verpakking | 70 mm |
| Diepte verpakking | 120 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 70 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 70 mm |
| Diepte verpakking | 120 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 70 g |
| Technische details | |
| Interface | SATA |
| SSD-vormfactor | M.2 |