Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts AHDD008 interne harde schijf 250 GB 7200 RPM 3.5"
Artikelnummer
AHDD008
CoreParts AHDD008 interne harde schijf 250 GB 7200 RPM 3.5" is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Interne harde schijven
| Artikelnummer | AHDD008 |
|---|---|
| EAN | 5711045462207 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | Y |
CoreParts AHDD008. HDD capaciteit: 250 GB, HDD rotatiesnelheid: 7200 RPM, HDD omvang: 3.5"
| Harde schijf | |
|---|---|
| HDD capaciteit | 250 GB |
| HDD omvang | 3.5" |
| HDD rotatiesnelheid | 7200 RPM |
| Kenmerken | |
| HDD capaciteit | 250 GB |
| HDD omvang | 3.5" |
| HDD rotatiesnelheid | 7200 RPM |
| Technische details | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 178 mm |
| Hoogte | 31 mm |
| Diepte | 123 mm |
| Gewicht | 500 g |
| Breedte verpakking | 178 mm |
| Diepte verpakking | 123 mm |
| Hoogte verpakking | 31 mm |
| Gewicht verpakking | 594 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 178 mm |
| Diepte verpakking | 123 mm |
| Hoogte verpakking | 31 mm |
| Gewicht verpakking | 594 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Kleur van het product | Zwart |