Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts AHDD004 interne harde schijf 60 GB 5400 RPM 2.5" IDE/ATA
Artikelnummer
AHDD004
CoreParts AHDD004 interne harde schijf 60 GB 5400 RPM 2.5" IDE/ATA is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Interne harde schijven
| Artikelnummer | AHDD004 |
|---|---|
| EAN | 5711045354007 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | Y |
CoreParts AHDD004. HDD capaciteit: 60 GB, HDD rotatiesnelheid: 5400 RPM, HDD omvang: 2.5", Interface: IDE/ATA
| Harde schijf | |
|---|---|
| HDD capaciteit | 60 GB |
| HDD omvang | 2.5" |
| HDD rotatiesnelheid | 5400 RPM |
| Kenmerken | |
| HDD capaciteit | 60 GB |
| HDD omvang | 2.5" |
| HDD rotatiesnelheid | 5400 RPM |
| Interface | IDE/ATA |
| Energie | |
| Bedrijfsspanning | 5 V |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 122 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Diepte | 97 mm |
| Gewicht | 90 g |
| Breedte verpakking | 122 mm |
| Diepte verpakking | 97 mm |
| Hoogte verpakking | 12 mm |
| Gewicht verpakking | 94 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 122 mm |
| Diepte verpakking | 97 mm |
| Hoogte verpakking | 12 mm |
| Gewicht verpakking | 94 g |
| Overige specificaties | |
| Interface | IDE/ATA |