Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts AHDD004 interne harde schijf 60 GB 5400 RPM 2.5"
Artikelnummer
AHDD004
CoreParts AHDD004 interne harde schijf 60 GB 5400 RPM 2.5" is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Interne harde schijven
| Artikelnummer | AHDD004 |
|---|---|
| EAN | 5711045354007 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | Y |
CoreParts AHDD004. HDD capaciteit: 60 GB, HDD rotatiesnelheid: 5400 RPM, HDD omvang: 2.5"
| Harde schijf | |
|---|---|
| HDD capaciteit | 60 GB |
| HDD omvang | 2.5" |
| HDD rotatiesnelheid | 5400 RPM |
| Kenmerken | |
| HDD capaciteit | 60 GB |
| HDD omvang | 2.5" |
| HDD rotatiesnelheid | 5400 RPM |
| Energie | |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 5 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 122 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Diepte | 97 mm |
| Gewicht | 90 g |
| Breedte verpakking | 122 mm |
| Diepte verpakking | 97 mm |
| Hoogte verpakking | 12 mm |
| Gewicht verpakking | 94 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 122 mm |
| Diepte verpakking | 97 mm |
| Hoogte verpakking | 12 mm |
| Gewicht verpakking | 94 g |