Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Compulocks 341B11GAPX9B veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 27,9 cm (11")
Artikelnummer
341B11GAPX9B
Login for pricing
Niet op voorraad
Compulocks 341B11GAPX9B, Zwart, 27,9 cm (11"), Samsung, Galaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230,..., 27,9 cm (11")
Categorie: Veiligheidsbehuizingen voor tablets
| Artikelnummer | 341B11GAPX9B |
|---|---|
| EAN | 0810157340429 |
| Merk | Compulocks |
| Availability | N |
Compulocks 341B11GAPX9B. Kleur van het product: Zwart, Maximale schermgrootte: 27,9 cm (11"), Merkcompatibiliteit: Samsung
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | Galaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B |
| Minimale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Technische details | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | Galaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B |
| Minimale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |