Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Compulocks 201MGL veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart
Artikelnummer
201MGL
Login for pricing
Niet op voorraad
Compulocks 201MGL, Zwart, 100 x 100 mm, 114,3 mm, 22,6 mm, 114,3 mm, 1 stuk(s)
Categorie: Veiligheidsbehuizingen voor tablets
| Artikelnummer | 201MGL |
|---|---|
| EAN | 0819472024489 |
| Merk | Compulocks |
| Availability | N |
Compulocks 201MGL. Kleur van het product: Zwart, Montage interface compatibiliteit (max): 100 x 100 mm. Breedte: 114,3 mm, Diepte: 22,6 mm, Hoogte: 114,3 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 100 x 100 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 114,3 mm |
| Diepte | 22,6 mm |
| Hoogte | 114,3 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |