Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Compulocks 150W11GAPX9W veiligheidsbehuizing voor tablets Wit 27,9 cm (11")
Artikelnummer
150W11GAPX9W
Login for pricing
Niet op voorraad
Compulocks 150W11GAPX9W, Wit, 27,9 cm (11"), Samsung, Galaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230,..., 27,9 cm (11")
Categorie: Veiligheidsbehuizingen voor tablets
| Artikelnummer | 150W11GAPX9W |
|---|---|
| EAN | 0810157344281 |
| Merk | Compulocks |
| Availability | N |
Compulocks 150W11GAPX9W. Kleur van het product: Wit, Maximale schermgrootte: 27,9 cm (11"), Merkcompatibiliteit: Samsung
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Compatibiliteit | Galaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B |
| Minimale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Technische details | |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Compatibiliteit | Galaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B |
| Minimale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |