Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Compulocks 140B209SWLB veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 27,7 cm (10.9")
Artikelnummer
140B209SWLB
Login for pricing
Niet op voorraad
Compulocks 140B209SWLB, Zwart, 27,7 cm (10.9"), Apple, iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777, 27,7 cm (10.9"), Aluminium, Staal
Categorie: Veiligheidsbehuizingen voor tablets
| Artikelnummer | 140B209SWLB |
|---|---|
| EAN | 0819472028968 |
| Merk | Compulocks |
| Availability | N |
Compulocks 140B209SWLB. Kleur van het product: Zwart, Maximale schermgrootte: 27,7 cm (10.9"), Merkcompatibiliteit: Apple. Breedte: 279,1 mm, Diepte: 21,5 mm, Hoogte: 191 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Slot type | Beveiligingsschroef |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777 |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Minimale schermgrootte | 27,7 cm (10.9") |
| Maximale schermgrootte | 27,7 cm (10.9") |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Bedekte voorcamera | Nee |
| Land van herkomst | China |
| Montagewijze | Vloer |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 279,1 mm |
| Diepte | 21,5 mm |
| Hoogte | 191 mm |
| Gewicht | 9,63 kg |
| Breedte van de standaard | 27,9 cm |
| Diepte van de standaard | 33,1 cm |
| Hoogte van de standaard | 105,4 cm |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Slot type | Beveiligingsschroef |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777 |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Minimale schermgrootte | 27,7 cm (10.9") |
| Maximale schermgrootte | 27,7 cm (10.9") |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8301500000 |