Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Compulocks 111B830IPMSB veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 21,1 cm (8.3")
Artikelnummer
111B830IPMSB
Login for pricing
Niet op voorraad
Compulocks 111B830IPMSB, Zwart, 21,1 cm (8.3"), Apple, iPad Mini (6th gen.) | 8.3" | 2021 | A2568 iPad Mini (7th gen.) | 8.3" | 2024 | A2995, A2996, 21,1 cm (8.3"), Aluminium, Staal
Categorie: Veiligheidsbehuizingen voor tablets
| Artikelnummer | 111B830IPMSB |
|---|---|
| EAN | 0819472028869 |
| Merk | Compulocks |
| Availability | N |
Compulocks 111B830IPMSB. Kleur van het product: Zwart, Maximale schermgrootte: 21,1 cm (8.3"), Merkcompatibiliteit: Apple. Breedte: 253 mm, Diepte: 121,4 mm, Hoogte: 171,6 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Slot type | Sleutel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | iPad Mini (6th gen.) | 8.3" | 2021 | A2568 iPad Mini (7th gen.) | 8.3" | 2024 | A2995, A2996 |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Minimale schermgrootte | 21,1 cm (8.3") |
| Maximale schermgrootte | 21,1 cm (8.3") |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Land van herkomst | Israël |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| kantel aanpassingen | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 253 mm |
| Diepte | 121,4 mm |
| Hoogte | 171,6 mm |
| Gewicht | 1,52 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Slot type | Sleutel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | iPad Mini (6th gen.) | 8.3" | 2021 | A2568 iPad Mini (7th gen.) | 8.3" | 2024 | A2995, A2996 |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Minimale schermgrootte | 21,1 cm (8.3") |
| Maximale schermgrootte | 21,1 cm (8.3") |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| kantel aanpassingen | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8301500000 |