Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Compulocks 111B299PSENB veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 32,8 cm (12.9")
Artikelnummer
111B299PSENB
Login for pricing
Niet op voorraad
Compulocks 111B299PSENB, Zwart, 32,8 cm (12.9"), Apple, iPad Pro (3rd gen.) 2018, A1876, A1895, A2014, A1983 iPad Pro (4th gen.) 2020, A2229, A2069,..., Aluminium, Staal, Sleutel
Categorie: Veiligheidsbehuizingen voor tablets
| Artikelnummer | 111B299PSENB |
|---|---|
| EAN | 0819472028821 |
| Merk | Compulocks |
| Availability | N |
Compulocks 111B299PSENB. Kleur van het product: Zwart, Maximale schermgrootte: 32,8 cm (12.9"), Merkcompatibiliteit: Apple. Breedte: 354 mm, Diepte: 121,4 mm, Hoogte: 171,6 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Slot type | Sleutel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | iPad Pro (3rd gen.) 2018, A1876, A1895, A2014, A1983 iPad Pro (4th gen.) 2020, A2229, A2069, A2232, A2233 iPad Pro (5th gen.) 2021, A2379, A2461, A2462 iPad Pro (6th gen.) 2022, A2764, A2437, A2436, A2435 |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Maximale schermgrootte | 32,8 cm (12.9") |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Land van herkomst | Israël |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| kantel aanpassingen | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 354 mm |
| Diepte | 121,4 mm |
| Hoogte | 171,6 mm |
| Gewicht | 1,97 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Slot type | Sleutel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | iPad Pro (3rd gen.) 2018, A1876, A1895, A2014, A1983 iPad Pro (4th gen.) 2020, A2229, A2069, A2232, A2233 iPad Pro (5th gen.) 2021, A2379, A2461, A2462 iPad Pro (6th gen.) 2022, A2764, A2437, A2436, A2435 |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Maximale schermgrootte | 32,8 cm (12.9") |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| kantel aanpassingen | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8301500000 |