Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Compulocks 111B209SWLB veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 27,7 cm (10.9")
Artikelnummer
111B209SWLB
Login for pricing
Niet op voorraad
Compulocks 111B209SWLB, Zwart, 27,7 cm (10.9"), Apple, iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777, Aluminium, Staal, Sleutel
Categorie: Veiligheidsbehuizingen voor tablets
| Artikelnummer | 111B209SWLB |
|---|---|
| EAN | 0819472028951 |
| Merk | Compulocks |
| Availability | N |
Compulocks 111B209SWLB. Kleur van het product: Zwart, Maximale schermgrootte: 27,7 cm (10.9"), Merkcompatibiliteit: Apple. Breedte: 279,1 mm, Diepte: 121,4 mm, Hoogte: 171,6 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Slot type | Sleutel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777 |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Maximale schermgrootte | 27,7 cm (10.9") |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Land van herkomst | Israël |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| kantel aanpassingen | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 279,1 mm |
| Diepte | 121,4 mm |
| Hoogte | 171,6 mm |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Slot type | Sleutel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777 |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Maximale schermgrootte | 27,7 cm (10.9") |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| kantel aanpassingen | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8301500000 |