Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Compulocks 111B102IPDSB veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 25,9 cm (10.2")
Artikelnummer
111B102IPDSB
Login for pricing
Niet op voorraad
Compulocks 111B102IPDSB, Zwart, 25,9 cm (10.2"), Apple, iPad (7th gen.) 2019, A2197, A2200 iPad (8th gen.) 2020, A2270, A2428, A2429, A2430 iPad (9th..., Aluminium, Staal, Sleutel
Categorie: Veiligheidsbehuizingen voor tablets
| Artikelnummer | 111B102IPDSB |
|---|---|
| EAN | 0819472028722 |
| Merk | Compulocks |
| Availability | N |
Compulocks 111B102IPDSB. Kleur van het product: Zwart, Maximale schermgrootte: 25,9 cm (10.2"), Merkcompatibiliteit: Apple. Breedte: 309 mm, Diepte: 121,4 mm, Hoogte: 171,6 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Slot type | Sleutel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | iPad (7th gen.) 2019, A2197, A2200 iPad (8th gen.) 2020, A2270, A2428, A2429, A2430 iPad (9th gen.) 2021, A2602, A2603, A2604 |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Maximale schermgrootte | 25,9 cm (10.2") |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Land van herkomst | Israël |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| kantel aanpassingen | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 309 mm |
| Diepte | 121,4 mm |
| Hoogte | 171,6 mm |
| Gewicht | 1,75 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Slot type | Sleutel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | iPad (7th gen.) 2019, A2197, A2200 iPad (8th gen.) 2020, A2270, A2428, A2429, A2430 iPad (9th gen.) 2021, A2602, A2603, A2604 |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Maximale schermgrootte | 25,9 cm (10.2") |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| kantel aanpassingen | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8301500000 |