Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Citizen CL-S703III labelprinter Direct thermisch/Thermische overdracht 300 x 300 DPI 254 mm/sec Bedraad
Artikelnummer
CLS703IIINEXXX
Login for pricing
Niet op voorraad
Citizen CL-S703III, Direct thermisch/Thermische overdracht, 300 x 300 DPI, 254 mm/sec, Bedraad, Zwart
Categorie: Labelprinters
| Artikelnummer | CLS703IIINEXXX |
|---|---|
| Merk | Citizen |
| Availability | N |
Citizen CL-S703III. Printtechnologie: Direct thermisch/Thermische overdracht, Maximale resolutie: 300 x 300 DPI, Printsnelheid (metrisch): 254 mm/sec. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, USB-poort. Kleur van het product: Zwart
| Printsnelheid | |
|---|---|
| Printtechnologie | Direct thermisch/Thermische overdracht |
| Printsnelheid (metrisch) | 254 mm/sec |
| Maximale resolutie | 300 x 300 DPI |
| Maximale print breedte | 10,4 cm |
| Beeldscherm | |
| Beeldscherm | LCD |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 256 MB |
| Papier | |
| Maximum roll diameter | 20 cm |
| Maximale label lengte | 1,6 m |
| Maximale label breedte | 10,4 cm |
| Ondersteunde kerndiameters | 25.4 mm (1"), 76.2 mm (3") |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-poort | Ja |
| Prestatie | |
| Intern geheugen | 256 MB |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Beeldscherm | LCD |
| Ingebouwd display | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 255 mm |
| Diepte | 490 mm |
| Hoogte | 265 mm |
| Gewicht | 13,3 kg |