Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Citizen CL-S700IIIR labelprinter Direct thermisch/Thermische overdracht 203 x 203 DPI 254 mm/sec Bedraad
Artikelnummer
CLS700IIIRNEXXX
Login for pricing
Niet op voorraad
Citizen CL-S700IIIR, Direct thermisch/Thermische overdracht, 203 x 203 DPI, 254 mm/sec, Bedraad, Grijs
Categorie: Labelprinters
| Artikelnummer | CLS700IIIRNEXXX |
|---|---|
| Merk | Citizen |
| Availability | N |
Citizen CL-S700IIIR. Printtechnologie: Direct thermisch/Thermische overdracht, Maximale resolutie: 203 x 203 DPI, Printsnelheid (metrisch): 254 mm/sec. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, USB-poort. Kleur van het product: Grijs
| Printsnelheid | |
|---|---|
| Printtechnologie | Direct thermisch/Thermische overdracht |
| Kleur | Nee |
| Printsnelheid (metrisch) | 254 mm/sec |
| Maximale resolutie | 203 x 203 DPI |
| Maximale print breedte | 10,4 cm |
| Beeldscherm | |
| Beeldscherm | LCD |
| Papier | |
| Lint-wijdte | 8,65 cm |
| Mediadikte | 63.5 - 254 mm |
| Maximum roll diameter | 20 cm |
| Maximum media lengte | 2,54 m |
| Autocutter | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b, 802.11g |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| RS-232 port | 1 |
| Parallelle poort(en) | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| USB-poort | Ja |
| Prestatie | |
|---|---|
| Lint-wijdte | 8,65 cm |
| Paginabeschrijving talen | EPL2, ZPL II |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Beeldscherm | LCD |
| Soort bediening | Knoppen |
| Ingebouwd display | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunde server operating systems | Ja |
| Minimale RAM | 256 MB |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 255 mm |
| Diepte | 489 mm |
| Hoogte | 385 mm |
| Gewicht | 18,5 kg |
| Technische details | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |