Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Cisco VG400 gateway/controller
Artikelnummer
VG400-8FXS
Login for pricing
Niet op voorraad
Cisco VG400, Zwart, FXS, 55 W, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 1.5 - 0.6 A
Categorie: Gateways/controllers
| Artikelnummer | VG400-8FXS |
|---|---|
| EAN | 0889728154857 |
| Merk | Cisco |
| Availability | N |
Cisco VG400. Kleur van het product: Zwart. Interface: FXS. Stroomverbruik (typisch): 55 W, Ingangsspanning: 100 - 240 V, Frequentie: 50 - 60 Hz. Breedte: 322,6 mm, Diepte: 254 mm, Hoogte: 43,7 mm
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Kenmerken | |
| Interface | FXS |
| Prestatie | |
| Besturings -en afbeeldingseenheid | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Foreign eXchange Station (FXS) ports hoeveelheid | 8 |
| Interface | FXS |
| Energie | |
|---|---|
| Stroomverbruik (typisch) | 55 W |
| Stroom | 1.5 - 0.6 A |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 3,06 kg |
| Hoogte | 43,7 mm |
| Diepte | 254 mm |
| Breedte | 322,6 mm |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Technische details | |
| Interface | FXS |
| Beeldscherm | |
| Besturings -en afbeeldingseenheid | Nee |