Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Cisco NIM-1MFT-T1/E1-RF reserveonderdeel voor netwerkapparatuur Spraaknetwerkmodule
Artikelnummer
NIM-1MFT-T1/E1-RF
Login for pricing
Niet op voorraad
Cisco NIM-1MFT-T1/E1-RF, Spraaknetwerkmodule, T1/E1, Cisco 4451-X, RJ-45, 0 - 50 °C, -20 - 65 °C
Categorie: Reserveonderdelen voor netwerkapparatuur
| Artikelnummer | NIM-1MFT-T1/E1-RF |
|---|---|
| EAN | 0882658917417 |
| Merk | Cisco |
| Availability | N |
Cisco NIM-1MFT-T1/E1-RF. Type product: Spraaknetwerkmodule, Ondersteunde netwerkprotocollen: T1/E1, Compatibele producten: Cisco 4451-X. Aansluiting type: RJ-45. Breedte: 88,9 mm, Diepte: 183,9 mm, Hoogte: 31,8 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Spraaknetwerkmodule |
| Compatibele producten | Cisco 4451-X |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | T1/E1 |
| Aantal connectors | 1 |
| Aansluiting type | RJ-45 |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluiting type | RJ-45 |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 65 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 88,9 mm |
| Diepte | 183,9 mm |
| Hoogte | 31,8 mm |
| Gewicht | 181 g |