Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Cisco N7K-C7010, Refurbished netwerkchassis 21U Zwart
Artikelnummer
N7K-C7010-RF
Login for pricing
Niet op voorraad
Cisco N7K-C7010, Refurbished, 0 - 40 °C, -40 - 70 °C, 5 - 95 procent, 5 - 95 procent, 0 - 2000 m, UL/CSA/IEC/EN 60950-1, AS/NZS 60950
Categorie: Netwerkchassis
| Artikelnummer | N7K-C7010-RF |
|---|---|
| EAN | 0882658487835 |
| Merk | Cisco |
| Availability | N |
Cisco N7K-C7010, Refurbished. Veiligheid: UL/CSA/IEC/EN 60950-1, AS/NZS 60950. Breedte: 439 mm, Diepte: 841 mm, Hoogte: 933 mm
| Technische details | |
|---|---|
| Rackcapaciteit | 21U |
| Warmtedissipatie | 12000 BTU/h |
| Software (vereist) | Cisco NX-OS 4.0 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Geluidsniveau | 67,2 dB |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 2000 m |
| Certificaten | |
|---|---|
| Veiligheid | UL/CSA/IEC/EN 60950-1, AS/NZS 60950 |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 933 mm |
| Gewicht | 90 kg |
| Diepte | 841 mm |
| Breedte | 439 mm |