Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Cisco CTS-MIC-CLNG-G2= microfoon Wit Conferentiemicrofoon
Artikelnummer
CTS-MIC-CLNG-G2=
Login for pricing
Niet op voorraad
Cisco CTS-MIC-CLNG-G2=, Conferentiemicrofoon, 6 dB, 80 - 20000 Hz, 72 dB, 4 m, Bedraad
Categorie: Microfoons
| Artikelnummer | CTS-MIC-CLNG-G2= |
|---|---|
| EAN | 0882658838293 |
| Merk | Cisco |
| Availability | N |
Cisco CTS-MIC-CLNG-G2=. Soort: Conferentiemicrofoon, Gevoeligheid microfoon: 6 dB, Frequentie microfoon: 80 - 20000 Hz. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Wit, Montagewijze: Plafond, Aanbevolen gebruik: Binnen. Operating voltage: 12 V. Breedte: 750 mm, Diepte: 550 mm, Hoogte: 270 mm
| Microfoon | |
|---|---|
| Soort | Conferentiemicrofoon |
| Gevoeligheid microfoon | 6 dB |
| Frequentie microfoon | 80 - 20000 Hz |
| Microfoon mute | Ja |
| Microfoon Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 72 dB |
| Microfoon pick-up bereik | 4 m |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Wit |
| Compatibele producten | Room Bar, Room Bar Pro, Room Kit, Room Kit Plus, Room Kit EQ, Room Kit EQX, Room Kit Pro Room 55, Room 55 Dual, Room 70, Room 70 G2 SX10, SX20, SX80 MX200, MX300, MX700, MX800 Board Pro 55/75 Board Pro 55/75 G2 Room Panorama Series |
| Montagewijze | Plafond |
| Aanbevolen gebruik | Binnen |
| Energie | |
| Operating voltage | 12 V |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 270 mm |
| Gewicht microfoon | 1,85 kg |
| Diepte | 550 mm |
| Breedte | 750 mm |
| Luidsprekers | |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Hoogte | 270 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Compatibele producten | Room Bar, Room Bar Pro, Room Kit, Room Kit Plus, Room Kit EQ, Room Kit EQX, Room Kit Pro Room 55, Room 55 Dual, Room 70, Room 70 G2 SX10, SX20, SX80 MX200, MX300, MX700, MX800 Board Pro 55/75 Board Pro 55/75 G2 Room Panorama Series |
| Breedte | 750 mm |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Wit |
| Overige specificaties | |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Kenmerken | |
| Compatibele producten | Room Bar, Room Bar Pro, Room Kit, Room Kit Plus, Room Kit EQ, Room Kit EQX, Room Kit Pro Room 55, Room 55 Dual, Room 70, Room 70 G2 SX10, SX20, SX80 MX200, MX300, MX700, MX800 Board Pro 55/75 Board Pro 55/75 G2 Room Panorama Series |