Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Cisco Catalyst C2960X48FPDL, Refurbished Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart
Artikelnummer
WS-C2960X48FPDL-RF
Login for pricing
Niet op voorraad
Cisco Catalyst C2960X48FPDL, Refurbished, Managed, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Categorie: Netwerk-switches
| Artikelnummer | WS-C2960X48FPDL-RF |
|---|---|
| EAN | 0882658712739 |
| Merk | Cisco |
| Availability | N |
| Product Family | Catalyst |
Cisco Catalyst C2960X48FPDL, Refurbished. Switch type: Managed, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 48, Aantal USB 2.0-poorten: 2, Console port: RJ-45. Full duplex. Switchingcapaciteit: 216 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE.... Netstekker: AC-in-aansluiting. Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Switch-laag | L2 |
| Switch type | Managed |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 48 |
| Aantal moduleslots SPF+ | 2 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Console port | RJ-45 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Netstekker | AC-in-aansluiting |
| Netwerk | |
| IGMP snooping | Ja |
| Ondersteundende kabel types | Cat5e |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Full duplex | Ja |
| Aantal VLANs | 1023 |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| IP routing | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| 10G support | Ja |
| Virtuele LAN-functies | |
| Aantal VLANs | 1023 |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| Aantal VLANs | 1023 |
| Switchingcapaciteit | 216 Gbit/s |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Prestatie | |
| Stapelbaar | Ja |
| Frequentie van processor | 600 MHz |
| Type geheugen | DRAM |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Geluidsniveau | 57 dB |
| Flash memory | 128 MB |
| Mean time between failures (MTBF) | 233370 uur |
| Type processor | Ja |
| Processormodel | AppliedMicro APM8639 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Energie | |
| Netstekker | AC-in-aansluiting |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 120 - 230 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch) | 66 W |
| Redundante voeding | Ja |
| Aantal voedingen | 1 |
| Beveiliging | |
| IP-MAC-Port binding | Ja |
| BPDU filtering / bescherming | Ja |
| Statische poort beveiliging | Ja |
| SSH/SSL support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| DHCP-functies | DHCP server |
| Multicast-functies | |
|---|---|
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Protocollen | |
| Beheerprotocollen | UL 60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS/NZS 60950-1 |
| Wissel protocols | RIP-1, RIP-2, HSRP, static IP routing, RIPng |
| Routing protocols | HSRP, IP, RIP-1, RIP-2, RIPng |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | 1U |
| LED-indicatoren | Ja |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports | 48 |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 740 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -25 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 4000 m |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 432,8 mm |
| Diepte | 457,2 mm |
| Hoogte | 25,4 mm |
| Verpakking | |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |