Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Cisco Catalyst C2960X24TSLL, Refurbished Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart
Artikelnummer
WS-C2960X24TSLL-RF
Login for pricing
Niet op voorraad
Cisco Catalyst C2960X24TSLL, Refurbished, Managed, L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage, 1U
Categorie: Netwerk-switches
| Artikelnummer | WS-C2960X24TSLL-RF |
|---|---|
| EAN | 0882658728105 |
| Merk | Cisco |
| Availability | N |
| Product Family | Catalyst |
Cisco Catalyst C2960X24TSLL, Refurbished. Switch type: Managed, Switch-laag: L2/L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24, Aantal USB 2.0-poorten: 2, Console port: RJ-45. Full duplex. Switchingcapaciteit: 100 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE.... Rack-montage, Vormfactor: 1U
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| ARP-inspectie | Ja |
| Switch-laag | L2/L3 |
| Switch type | Managed |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| System event log | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| MIB-ondersteuning | BRIDGE-MIB, CISCO-CDP-MIB, CISCO-CLUSTER-MIB, CISCO-CONFIG-MAN-MIB, CISCO-ENTITY-FRU-CONTROL-MIB, CISCO-ENVMON-MIB, CISCO-FLASH-MIB, CISCO-FTP-CLIENT-MIB, CISCO-HSRP-MIB, CISCO-HSRP-EXT-MIB, CISCO-IGMP-FILTER-MIB, CISCO-IMAGE-MIB, CISCO-IP-STAT-MIB, CISCO-L2L3-INTERFACE-CONFIG-MIB, CISCO-MAC-NOTIFICATION-MIB, CISCO-MEMORY-POOL-MIB, CISCO-PAGP-MIB, CISCO-PING-MIB, CISCO-PROCESS-MIB, CISCO-RTTMON-MIB, CISCO-STP-EXTENSIONS-MIB, CISCO-SYSLOG-MIB, CISCO-TCP-MIB, CISCO-VLAN-IFTABLE-RELATIONSHIP-MIB, CISCO-VLAN-MEMBERSHIP-MIB, CISCO-VTP-MIB, ENTITY-MIB, ETHERLIKE-MIB, IF-MIB, IGMP-MIB, IPMROUTE-MIB, OLD-CISCO-CHASSIS-MIB, OLD-CISCO-FLASH-MIB, OLD-CISCO-INTERFACES-MIB, OLD-CISCO-IP-MIB, OLD-CISCO-SYS-MIB, OLD-CISCO-TCP-MIB, OLD-CISCO-TS-MIB, OSPF-MIB (RFC 1253), PIM-MIB, RFC1213-MIB, RFC1253-MIB, RMON-MIB, RMON2-MIB, SNMP-FRAMEWORK-MIB, SNMP-MPD-MIB, SNMP-NOTIFICATION-MIB, SNMP-TARGET-MIB, SNMPv2-MIB, TCP-MIB, UDP-MIB |
| Poorten & interfaces | |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 24 |
| Aantal moduleslots SPF | 2 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Console port | RJ-45 |
| Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten | 24 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Netwerk | |
| IGMP snooping | Ja |
| Ondersteundende kabel types | Cat5e |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Full duplex | Ja |
| Aantal VLANs | 64 |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T |
| Head-of-line (HOL) blocking | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| IP routing | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| 10G support | Ja |
| Virtuele LAN-functies | |
| Aantal VLANs | 64 |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| Aantal VLANs | 64 |
| Jumbo frames | 9216 |
| Switchingcapaciteit | 100 Gbit/s |
| Throughput | 68,5 Mpps |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Beveiliging | |
| IP-MAC-Port binding | Ja |
| BPDU filtering / bescherming | Ja |
| Statische poort beveiliging | Ja |
| SSH/SSL support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| DHCP-functies | DHCP server |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Protocollen | |
| Beheerprotocollen | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, TFTP, SSH, CLI |
| Routing protocols | HSRP, IP, RIP-1, RIP-2, RIPng |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | 1U |
| LED-indicatoren | Ja |
| Certificering | 47CFR Part 15 (CFR 47), AS/NZS CISPR22, CISPR22, EN55022, ICES003, VCCI, EN61000-3-2, EN61000-3-3, KN22, CNS13438 |
| Prestatie | |
|---|---|
| Frequentie van processor | 600 MHz |
| Type geheugen | DRAM |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Geluidsniveau | 43 dB |
| Flash memory | 64 MB |
| Mean time between failures (MTBF) | 622350 uur |
| Type processor | Ja |
| Processormodel | AppliedMicro APM8639 |
| Technische details | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Energie | |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 120 - 230 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch) | 32 W |
| Stroom | 1 A |
| Redundante voeding | Ja |
| Aantal voedingen | 1 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -25 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 4000 m |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 431,8 mm |
| Diepte | 279,4 mm |
| Hoogte | 25,4 mm |
| Verpakking | |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |