Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Cisco Catalyst C2960X-48TDL, Refurbished Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart
Artikelnummer
WS-C2960X-48TDL-RF
Login for pricing
Niet op voorraad
Cisco Catalyst C2960X-48TDL, Refurbished, Managed, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage, 1U
Categorie: Netwerk-switches
| Artikelnummer | WS-C2960X-48TDL-RF |
|---|---|
| EAN | 0882658753312 |
| Merk | Cisco |
| Availability | N |
| Product Family | Catalyst |
Cisco Catalyst C2960X-48TDL, Refurbished. Switch type: Managed, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 48, Aantal USB 2.0-poorten: 2, Console port: RJ-45. Full duplex. Switchingcapaciteit: 216 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE.... Rack-montage, Vormfactor: 1U
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L2 |
| Switch type | Managed |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 48 |
| Aantal moduleslots SPF+ | 2 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Console port | RJ-45 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Full duplex | Ja |
| Aantal VLANs | 1023 |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| 10G support | Ja |
| Auto-negotiation | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| Switchingcapaciteit | 216 Gbit/s |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Aantal VLANs | 1023 |
| Beveiliging | |
| IP-MAC-Port binding | Ja |
| BPDU filtering / bescherming | Ja |
| Statische poort beveiliging | Ja |
| SSH/SSL support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| DHCP-functies | DHCP server |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Protocollen | |
| Beheerprotocollen | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, TFTP, SSH, CLI |
| Wissel protocols | UL 60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS/NZS 60950-1 |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | 1U |
| LED-indicatoren | Ja |
| Certificering | 47CFR Part 15 (CFR 47), AS/NZS CISPR22, CISPR22, EN55022, ICES003, VCCI, EN61000-3-2, EN61000-3-3, KN22, CNS13438 |
| Prestatie | |
| Frequentie van processor | 600 MHz |
| Type geheugen | RDRAM |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Geluidsniveau | 43 dB |
| Flash memory | 128 MB |
| Mean time between failures (MTBF) | 445460 uur |
| Type processor | Ja |
| Processormodel | AppliedMicro APM8639 |
| Stapelbaar | Ja |
| Auto-negotiation | Ja |
| Energie | |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC-ingangsspanning | 120 - 230 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch) | 47,1 W |
| Redundante voeding | Ja |
| Aantal voedingen | 1 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -25 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 4000 m |
| Virtuele LAN-functies | |
| Aantal VLANs | 1023 |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 431,8 mm |
| Diepte | 279,4 mm |
| Hoogte | 25,4 mm |
| Gewicht | 4,3 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Technische details | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Certificaten | |
| Certificering | 47CFR Part 15 (CFR 47), AS/NZS CISPR22, CISPR22, EN55022, ICES003, VCCI, EN61000-3-2, EN61000-3-3, KN22, CNS13438 |
| Verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |