Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Cisco C1100TG-1N32A gateway/controller
Artikelnummer
C1100TG-1N32A
Login for pricing
Niet op voorraad
Cisco C1100TG-1N32A, Grijs, 2000 MB, DDR4, 4000 MB, 500 Mpps, Ethernet (RJ-45), SFP
Categorie: Gateways/controllers
| Artikelnummer | C1100TG-1N32A |
|---|---|
| EAN | 0889728259170 |
| Merk | Cisco |
| Availability | N |
Cisco C1100TG-1N32A. Kleur van het product: Grijs. Intern geheugen: 2000 MB, Intern geheugentype: DDR4, Flash memory: 4000 MB. Verzending snelheid: 500 Mpps. WAN-poort: Ethernet (RJ-45), SFP. Stroomverbruik (typisch): 30 W, Vermogensverbruik (max): 80 W, Ingangsspanning: 100-240 V
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Grijs |
| Prestatie | |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Intern geheugen | 2000 MB |
| Flash memory | 4000 MB |
| Besturings -en afbeeldingseenheid | Nee |
| Data-uitwisseling | |
| Verzending snelheid | 500 Mpps |
| Netwerk | |
| Verzending snelheid | 500 Mpps |
| Poorten & interfaces | |
| WAN-poort | Ethernet (RJ-45), SFP |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Energie | |
|---|---|
| Stroomverbruik (typisch) | 30 W |
| Stroom | 4.2 A |
| Ingangsspanning | 100-240 V |
| Frequentie | 50-60 Hz |
| Vermogensverbruik (max) | 80 W |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 3,99 kg |
| Hoogte | 44 mm |
| Diepte | 305 mm |
| Breedte | 444 mm |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Geheugen | |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Intern geheugen | 2000 MB |
| Flash memory | 4000 MB |
| Beeldscherm | |
| Besturings -en afbeeldingseenheid | Nee |