Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Cisco C-NIM-8M= network switch module 2.5 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Fast Ethernet
Artikelnummer
C-NIM-8M=
Login for pricing
Niet op voorraad
Cisco C-NIM-8M=, 2.5 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, 100,1000,2500 Mbit/s, IEEE 802.1AE, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1D,..., Catalyst 8300/8200 Series/8200L, -5 - 55 °C, -40 - 70 °C
Categorie: Netwerkswitch modules
| Artikelnummer | C-NIM-8M= |
|---|---|
| EAN | 0889728454292 |
| Merk | Cisco |
| Availability | N |
Cisco C-NIM-8M=. Ethernet interface type: 2.5 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000,2500 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1AE, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1D,.... Compatibiliteit: Catalyst 8300/8200 Series/8200L. Breedte: 89 mm, Diepte: 184 mm, Hoogte: 32 mm
| Netwerk | |
|---|---|
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Fast Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000,2500 Mbit/s |
| Full duplex | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1AE, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1D, IEEE 802.1x |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| Aantal VLANs | 1024 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 8 |
| Prestatie | |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Compatibiliteit | Catalyst 8300/8200 Series/8200L |
| Energie | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 55 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 23 - 131 °F |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 300 g |
| Breedte | 89 mm |
| Diepte | 184 mm |
| Hoogte | 32 mm |
| Beheerfuncties | |
| Quality of Service (QoS) | Ja |