Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Cisco C-NIM-1X= reserveonderdeel voor netwerkapparatuur Interfaceprocessor
Artikelnummer
C-NIM-1X=
Login for pricing
Op voorraad
Cisco C-NIM-1X=, Interfaceprocessor, Router, Groen, Zilver, Cisco, SFP-10G-BXD-I SFP-10G-BXU-I SFP-10G-BX40D-I SFP-10G-BX40U-I SFP-H10GB-ACU-7M SFP-H10GB-ACU-10M..., 0 - 40 °C
Cisco C-NIM-1X= reserveonderdeel voor netwerkapparatuur Interfaceprocessor is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Reserveonderdelen voor netwerkapparatuur
| Artikelnummer | C-NIM-1X= |
|---|---|
| EAN | 0889728263641 |
| Merk | Cisco |
| Availability | Y |
Cisco C-NIM-1X=. Type product: Interfaceprocessor, Apparaatcompatibiliteit: Router, Kleur van het product: Groen, Zilver. Breedte: 89 mm, Diepte: 184 mm, Hoogte: 32 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Interfaceprocessor |
| Apparaatcompatibiliteit | Router |
| Merkcompatibiliteit | Cisco |
| Compatibele producten | SFP-10G-BXD-I SFP-10G-BXU-I SFP-10G-BX40D-I SFP-10G-BX40U-I SFP-H10GB-ACU-7M SFP-H10GB-ACU-10M SFP-10G-SR SFP-10G-LR SFP-10G-ER SFP-10G-LRM SFP-GE-S SFP-GE-L SFP-GE-Z GLC-LH-SMD GLC-ZX-SMD GLC-SX-MMD GLC-EX-SMD GLC-SX-MM GLC-LH-SM GLC-ZX-SM GLC-BX-D GLC-BX-U GLC-BX80-D-I GLC-BX80-U-I GLC-BX40-D-I GLC-BX40-U-I GLC-BX40-DA-I GLC-LX-SM-RGD DWDM-SFP DWDM-SFP10G |
| Kleur van het product | Groen, Zilver |
| Afneembaar | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 89 mm |
| Diepte | 184 mm |
| Hoogte | 32 mm |
| Gewicht | 240 g |