Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Capture CA-SY-64122 POS system 38,1 cm (15")
Artikelnummer
CA-SY-64122
Login for pricing
Niet op voorraad
Capture CA-SY-64122, 38,1 cm (15"), Windows 10 IoT, 294 mm, 175 mm, 340 mm, 4 kg
Categorie: POS computers & kassa's
| Artikelnummer | CA-SY-64122 |
|---|---|
| EAN | 5715063277980 |
| Merk | Capture |
| Availability | N |
Capture CA-SY-64122. Beeldschermdiagonaal: 38,1 cm (15"). Inclusief besturingssysteem: Windows 10 IoT. Breedte: 294 mm, Diepte: 175 mm, Hoogte: 340 mm. Breedte verpakking: 470 mm, Diepte verpakking: 180 mm, Hoogte verpakking: 470 mm
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 38,1 cm (15") |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 10 IoT |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 294 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Hoogte | 340 mm |
| Gewicht | 4 kg |
| Breedte verpakking | 470 mm |
| Diepte verpakking | 180 mm |
| Hoogte verpakking | 470 mm |
| Gewicht verpakking | 6 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 470 mm |
| Diepte verpakking | 180 mm |
| Hoogte verpakking | 470 mm |
| Gewicht verpakking | 6 kg |