Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Capture CA-SY-63124ADD16GBRAM POS system 38,1 cm (15")
Artikelnummer
CA-SY-63124ADD16GBRAM
Login for pricing
Niet op voorraad
Capture CA-SY-63124ADD16GBRAM, 38,1 cm (15"), Windows 11, 6 kg, 7 kg
Categorie: POS computers & kassa's
| Artikelnummer | CA-SY-63124ADD16GBRAM |
|---|---|
| EAN | 5715063668115 |
| Merk | Capture |
| Availability | N |
Capture CA-SY-63124ADD16GBRAM. Beeldschermdiagonaal: 38,1 cm (15"). Inclusief besturingssysteem: Windows 11. Gewicht: 6 kg. Gewicht verpakking: 7 kg
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 38,1 cm (15") |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 6 kg |
| Gewicht verpakking | 7 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 7 kg |