Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Capture CA-PIB-13 POS system 38,1 cm (15")
Artikelnummer
CA-PIB-13
Login for pricing
Niet op voorraad
Capture CA-PIB-13, 38,1 cm (15"), Windows 10 IoT, 14,3 kg, 14,7 kg
Categorie: POS computers & kassa's
| Artikelnummer | CA-PIB-13 |
|---|---|
| EAN | 5704174461548 |
| Merk | Capture |
| Availability | N |
Capture CA-PIB-13. Beeldschermdiagonaal: 38,1 cm (15"). Inclusief besturingssysteem: Windows 10 IoT. Gewicht: 14,3 kg. Gewicht verpakking: 14,7 kg
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 38,1 cm (15") |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 10 IoT |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 14,3 kg |
| Gewicht verpakking | 14,7 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 14,7 kg |