Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Brother LINERLESS DOORVOERROL/RJ-3035B
Artikelnummer
PALPR003
Login for pricing
Niet op voorraad
Doorvoerrol voor linerless labels en etiketten. Accessoire voor de Brother RJ-3035B en RJ-3055WB mobiele printers.
- Geschikt voor linerless labels en etiketten
- Zorgt voor een glad en gelijkmatig printoppervlak
- Compatibel met RJ-3035B en RJ-3055WB mobiele printers
- Optionele accessoire die uitsluitend geïnstalleerd kan worden door een officiële Brother resellers
Categorie: Printer- en scannerkits
| Artikelnummer | PALPR003 |
|---|---|
| EAN | 4977766805933 |
| Merk | Brother |
| Availability | N |

Voor gebruik van linerless labels
Met de Brother PA-LPR-003 linerless doorvoerrol print u doorlopende linerless labelrollen op het door u gewenste labelformaat. De rol zorgt ervoor dat het printoppervlak glad en gelijkmatig blijft, zodat u verzekerd bent van uitstekende printresultaten. Met het gebruik van linerless labels en etiketten vermindert u afval en bespaart u tijd, omdat ze niet beschikken over een rugvel. De linerless doorvoerrol kan uitsluitend geïnstalleerd worden door een van onze officiële Brother resellers.
De Brother PA-LPR-003 linerless doorvoerrol zorgt voor een optimale doorvoer van linerless labels en etiketten zonder rugvel, waardoor u verzekerd bent van de beste resultaten en printkwaliteit. Deze linerless doorvoerrol kan uitsluitend geïnstalleerd worden door een van onze officiële Brother resellers. Geschikt voor de Brother RJ-3035B en RJ-3055WB mobiele printers.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | RJ-3035B & RJ-3055WB |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 110 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Gewicht | 126 g |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 194 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutohoogte | 21,3 cm |
| Aantal dozen per palletlaag | 10 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 168,3 kg |
| Producten per pallet | 1260 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 9 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 90 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Overige specificaties | |
| Pallet brutogewicht | 168,3 kg |
| Producten per pallet | 1260 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 9 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 90 stuk(s) |