Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
BlueParrott B650-XT Headset Bedraad en draadloos Hoofdband USB Type-C Bluetooth Zwart
Artikelnummer
204330
Login for pricing
Niet op voorraad
BlueParrott B650-XT, Bedraad en draadloos, 20 - 20000 Hz, 216 g, Headset, Zwart
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
| Artikelnummer | 204330 |
|---|---|
| EAN | 5707055055003 |
| Merk | JABRA |
| Availability | N |
BlueParrott B650-XT. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Bluetooth. Frequentiebereik koptelefoon: 20 - 20000 Hz. Aansluitbereik: 100 m. Gewicht: 216 g. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| FM-radio | Nee |
| Headset type | Monauraal |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 45 °C |
| Certificering | FCC;CE;RoHS;REACH;Proposition 65;RSC;CEC |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Virtuele surround | Nee |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP54 |
| Hartslag monitor | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Ja |
| OTA (Over-the-air) updates | Ja |
| HD-stem | Ja |
| Doorgelust | Nee |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Automatisch verbinden | Nee |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC), Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Thermoplastic polyurethaan (TPU), Silicone |
| Refurbished | Nee |
| Unified communications | Nee |
| Krachtige bas | Nee |
| Design | |
| Type product | Headset |
| Headset type | Monauraal |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | FCC;CE;RoHS;REACH;Proposition 65;RSC;CEC |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| 3,5mm-connector | Ja |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Aansluitbereik | 100 m |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Bluetooth-profielen | A2DP, SBC, AVRCP, HSP, HFP |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Hoofdtelefoon | |
| Maximum input vermogen | 50 mW |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 115 dB |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Hartslag monitor | Nee |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| HearThrough | Ja |
| Microfoon | |
| Frequentie microfoon | 150 - 6800 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -47 dB |
| Microfoon mute | Ja |
| Digital Signal Processing (DSP) | Nee |
| Aantal microfoons | 1 |
| Accu/Batterij | |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Gesprekstijd | 36 uur |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 780 mAh |
| Standby tijd | 90 uur |
| Snel opladen | Nee |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Vervangbare batterij | Nee |
| Indicatie | |
| Batterij-indicator | Ja |
| Muziekspeler | |
| FM-radio | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 45 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 161,5 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Hoogte | 198 mm |
| Gewicht | 216 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 170 mm |
| Diepte verpakking | 72 mm |
| Hoogte verpakking | 175 mm |
| Verpakkingshoogte (imperiaal) | 17,5 cm (6.89") |
| Verpakkingsdiepte (imperiaal) | 7,19 cm (2.83") |
| Verpakkingsbreedte (imperiaal) | 17 cm (6.69") |
| Opbergetui | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Car charger;Foam microphone cover;User documents;USB cable |
| Inhoud van de verpakking | |
| USB kabel lengte | 1,4 m |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Car charger;Foam microphone cover;User documents;USB cable |
| Opbergetui | Nee |
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Technische details | |
| Maximum input vermogen | 50 mW |
| Gemakkelijke koppeling | Nee |
| Multipoint-connectiviteit | Ja |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Leveranciersinformatie | |
| Oplaadtijd | 192 min |
| Overige specificaties | |
| Maximum input vermogen | 50 mW |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Luidspreker | Nee |
| Hoogte | 19,8 cm (7.79") |
| Diepte (imperiaal) | 6,35 cm (2.5") |
| Breedte | 16,3 cm (6.4") |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Bluetooth-profielen | A2DP, SBC, AVRCP, HSP, HFP |
| Digital Signal Processing (DSP) | Nee |
| Ondersteunde applicaties | BlueParrott App;BlueParrott Updater |
| Type oorkussen | Single size leatherette cushion |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Batterij-indicator | Ja |
| USB kabel lengte | 1,4 m |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Virtuele surround | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Car charger;Foam microphone cover;User documents;USB cable |
| Oplaadtijd | 192 min |
| Hartslag monitor | Nee |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 14 - 140 °F |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Beschermetui | Nee |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Spraakbesturing | Ja |