Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 6K G2 Handcamcorder 6K Ultra HD Zwart
Artikelnummer
BM-CINECAMPOCHD2
Login for pricing
Niet op voorraad
Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 6K G2, 6K Ultra HD, 12,7 cm (5"), LCD, 1,2 kg, Zwart
Categorie: Digitale videocamera's
| Artikelnummer | BM-CINECAMPOCHD2 |
|---|---|
| EAN | 9338716007824 |
| Merk | Blackmagic Design |
| Availability | N |
Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 6K G2. Lens mount interface: E-bevestiging. Camcorder media type: Geheugenkaart, Compatibele geheugenkaarten: CFast 2.0, SD. Scherpstellen: Auto. ISO-gevoeligheid: 400, 3200. Beeldschermdiagonaal: 12,7 cm (5"), Beeldscherm: LCD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels
| Lenssysteem | |
|---|---|
| Beeldstabilisator | Nee |
| Lens mount interface | E-bevestiging |
| Opslagmedia | |
| Camcorder media type | Geheugenkaart |
| Compatibele geheugenkaarten | CFast 2.0, SD |
| Scherpstellen | |
| Scherpstellen | Auto |
| Belichting | |
| ISO-gevoeligheid | 400, 3200 |
| Flitser | |
| Ingebouwde flitser | Nee |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 12,7 cm (5") |
| Uitklapbaar scherm | Ja |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldscherm | LCD |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen | Ja |
| Zoeker | |
| Beeldzoeker | Niet beschikbaar |
| Camera | |
| Camcorder type | Handcamcorder |
| Op afstand bedienbaar | Ja |
| Aantal High Dynamic Range (HDR) stoppen (stops) | 13 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ondersteuning voor statiefmontage | Ja |
| Video | |
|---|---|
| HD type | 6K Ultra HD |
| Maximale beeldsnelheid | 120 fps |
| Maximale videoresolutie | 6144 x 3456 Pixels |
| Videoresoluties | 2880 x 1512 ,1920 x 1080,3728 x 3104,3840 x 2160,4096 x 2160,5744 x 3024,6144 x 2560,6144 x 3456 |
| Ondersteunde video-modi | 1080p, 2160p |
| Stilstaand beeld | |
| Maximale beeldresolutie | 6144 x 3456 Pixels |
| Fotoresolutie(s) | 6144 x 3456 6144 x 2560 5744 x 3024 4096 x 2160 3840 x 2160 3728 x 3104 2880 x 1512 1920 x 1080 |
| Audio | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Microfoonaansluiting | 3,5 mm |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| PictBridge | Nee |
| HDMI | Ja |
| XLR in | Ja |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Netwerk | |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Video opnametijd | 1 uur |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 180 mm |
| Diepte | 112 mm |
| Hoogte | 123 mm |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde software | Blackmagic OS DaVinci Resolve Studio for Mac and Windows including activation key Blackmagic Camera Setup Blackmagic RAW Player Blackmagic RAW QuickLook Plugin Blackmagic RAW SDK Blackmagic RAW Speed Test |
| Garantiekaart | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Overige specificaties | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Automatisch scherpstellen | Ja |