Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
BenQ MM01 projectorkoffer Polyester Grijs
Artikelnummer
5J.JT109.001
Categorie: Projectorkoffers
| Artikelnummer | 5J.JT109.001 |
|---|---|
| EAN | 4718755096471 |
| Merk | BENQ |
| Availability | N |
BenQ MM01. Breedte: 270 mm, Diepte: 260 mm, Hoogte: 260 mm
| Technische details | |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Kleur van het product | Grijs |
| Compatibiliteit | BenQ GP100, GP520 |
| Hoogte | 260 mm |
| Diepte | 260 mm |
| Breedte | 270 mm |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 260 mm |
| Diepte | 260 mm |
| Breedte | 270 mm |