Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Belkin WIZ034KQBK oplader voor mobiele apparatuur Headset, Smartphone, Smartwatch Zwart USB Draadloos opladen Snel opladen Binnen
Artikelnummer
WIZ034KQBK
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| Artikelnummer | WIZ034KQBK |
|---|---|
| EAN | 0745883918720 |
| Merk | BELKIN |
| Availability | N |
Belkin WIZ034KQBK. Type oplader: Binnen, Type stroombron: USB, Lader compatibiliteit: Headset, Smartphone, Smartwatch, Aantal USB-Type-C-poorten: 1, Draadloos opladen, Snel opladen, Stroomspanning bescherming: Overstroom, Overbelasting, Oververhitting, Kortsluiting. Snoerlengte: 1,5 m, Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Headset, Smartphone, Smartwatch |
| Type stroombron | USB |
| Stroomspanning bescherming | Overstroom, Overbelasting, Oververhitting, Kortsluiting |
| Compatibiliteit | AirPods 4 con cancelación de ruido activa AirPods (3.ª generación) con funda de carga con MagSafe Apple AirPods Pro Apple AirPods Pro (2.ª generación) Apple AirPods (2.ª generación) AirPods Pro 2 Apple Watch Series 1 Apple Watch Series 2 Apple Watch Series 3 Apple Watch Series 4 Apple Watch Series 5 Apple Watch Series 6 Apple Watch Series 7 Apple Watch Series 8 Apple Watch Series 9 Apple Watch Series 10 Apple Watch SE Apple Watch Ultra 2 Apple Watch Ultra Google Pixel 10 Google Pixel 10 Pro Google Pixel 10 Pro Fold Google Pixel 10 Pro XL iPhone 17 iPhone 17 Pro iPhone 17 Pro Max iPhone Air iPhone 16 iPhone 16 Plus iPhone 16 Pro iPhone 16 Pro Max iPhone 15 iPhone 15 Pro iPhone 15 Plus iPhone 15 Pro Max iPhone 14 iPhone 14 Pro iPhone 14 Plus iPhone 14 Pro Max iPhone 13 iPhone 13 mini iPhone 13 Pro iPhone 13 Pro Max iPhone 12 iPhone 12 mini iPhone 12 Pro iPhone 12 Pro Max Galaxy S25 Galaxy S25+ Galaxy S25 Ultra Auriculares con carga inalámbrica |
| Snel opladen | Ja |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Draadloos opladen | Ja |
| MagSafe-compatibel | Ja |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 3 |
| Draadloze oplaadtechnologie | Qi2 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Energie | |
| Maximaal vermogen | 15 W |
| AC-adapter, vermogen | 36 W |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 35,5 mm |
| Diepte | 35,5 mm |
| Hoogte | 72,6 mm |
| Verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Overige specificaties | |
| Compatibiliteit | AirPods 4 con cancelación de ruido activa AirPods (3.ª generación) con funda de carga con MagSafe Apple AirPods Pro Apple AirPods Pro (2.ª generación) Apple AirPods (2.ª generación) AirPods Pro 2 Apple Watch Series 1 Apple Watch Series 2 Apple Watch Series 3 Apple Watch Series 4 Apple Watch Series 5 Apple Watch Series 6 Apple Watch Series 7 Apple Watch Series 8 Apple Watch Series 9 Apple Watch Series 10 Apple Watch SE Apple Watch Ultra 2 Apple Watch Ultra Google Pixel 10 Google Pixel 10 Pro Google Pixel 10 Pro Fold Google Pixel 10 Pro XL iPhone 17 iPhone 17 Pro iPhone 17 Pro Max iPhone Air iPhone 16 iPhone 16 Plus iPhone 16 Pro iPhone 16 Pro Max iPhone 15 iPhone 15 Pro iPhone 15 Plus iPhone 15 Pro Max iPhone 14 iPhone 14 Pro iPhone 14 Plus iPhone 14 Pro Max iPhone 13 iPhone 13 mini iPhone 13 Pro iPhone 13 Pro Max iPhone 12 iPhone 12 mini iPhone 12 Pro iPhone 12 Pro Max Galaxy S25 Galaxy S25+ Galaxy S25 Ultra Auriculares con carga inalámbrica |
| Inclusief AC-adapter | Ja |