Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Belkin SFI009EC scherm- & rugbeschermer voor mobiele telefoons Doorzichtige schermbeschermer Apple 1 stuk(s)
Artikelnummer
SFI009EC
Login for pricing
Niet op voorraad
Belkin SFI009EC, Apple, iPad Pro 13-inch (M4), Transparant, 1 stuk(s)
| Artikelnummer | SFI009EC |
|---|---|
| EAN | 0745883892334 |
| Merk | BELKIN |
| Availability | N |
Belkin SFI009EC. Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: iPad Pro 13-inch (M4). Materiaal: Gehard glas, Kleur van het product: Transparant. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Protector type | Doorzichtige schermbeschermer |
| Maximale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Gehard glas |
| Kleur van het product | Transparant |
| Compatibiliteit | iPad Pro 13-inch (M4) |
| Prestatie | |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Gehard glas |
| Kleur van het product | Transparant |
| Gewicht en omvang | |
| Dikte | 0,33 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Dikte | 0,33 mm |
| Technische details | |
| Maximale schermgrootte | 33 cm (13") |