Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Axis TX1401
Artikelnummer
03409-001
Login for pricing
Niet op voorraad
Axis TX1401, Grijs, Roestvrijstaal, IP66, RoHS, REACH, ATEX, IECEx, INMETRO, PVC, Brominated Flame Retardant (BFR), CFR, 360 mm
Categorie: Glasvezel-splitterbehuizingen
| Artikelnummer | 03409-001 |
|---|---|
| EAN | 7331021093447 |
| Merk | Axis |
| Availability | N |
Axis TX1401. Kleur van het product: Grijs, Materiaal behuizing: Roestvrijstaal, Internationale veiligheidscode (IP): IP66. Certificaten van naleving: RoHS, REACH, ATEX, IECEx, INMETRO. Bevat geen: PVC, Brominated Flame Retardant (BFR), CFR. Breedte: 360 mm, Diepte: 176,5 mm, Hoogte: 91 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Roestvrijstaal |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Aantal lasbakken ondersteund (max) | 6 |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP66 |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS, REACH, ATEX, IECEx, INMETRO |
| Duurzaamheid | |
| Bevat geen | PVC, Brominated Flame Retardant (BFR), CFR |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 360 mm |
| Diepte | 176,5 mm |
| Hoogte | 91 mm |
| Gewicht | 4,9 kg |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Roestvrijstaal |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP66 |
| Technische details | |
| Bevat geen | PVC, Brominated Flame Retardant (BFR), CFR |
| Certificaten van naleving | RoHS, REACH, ATEX, IECEx, INMETRO |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 100 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |