Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Axis 5012-012 PoE adapter & injector Fast Ethernet 48 V
Artikelnummer
5012-012
Login for pricing
Niet op voorraad
Axis 5012-012, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, IEEE 802.3, IEEE 802.3af, Cat5e, Wit, 48 V
Categorie: PoE adapters & injectoren
| Artikelnummer | 5012-012 |
|---|---|
| EAN | 7331021022430 |
| Merk | Axis |
| Availability | N |
Axis 5012-012. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3af. Kleur van het product: Wit. Stroom via Ethernet (PoE): 48 V, Ingangsspanning: 90 - 264 V, Frequentie: 47 - 63 Hz. Breedte: 438 mm, Diepte: 228 mm, Hoogte: 44,5 mm
| Netwerk | |
|---|---|
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3af |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ondersteundende kabel types | Cat5e |
| Stroom via Ethernet (PoE) | 48 V |
| Kenmerken | |
| Plug and play | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Rack-montage | Ja |
| Auto-sensing | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3af |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 32 |
| RJ-45 invoer ports | 16 |
| RJ-45 uitgang ports | 16 |
| Energie | |
| Vermogen per poort Power over Ethernet (PoE) | 15,4 W |
| Stroom via Ethernet (PoE) | 48 V |
| Stroom | 4.5 A |
| Ingangsspanning | 90 - 264 V |
| Frequentie | 47 - 63 Hz |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 32 - 104 °F |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 4,1 kg |
| Breedte | 438 mm |
| Diepte | 228 mm |
| Hoogte | 44,5 mm |
| Technische details | |
| Stroom | 4.5 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Ingangsspanning | 90 - 264 V |
| Frequentie | 47 - 63 Hz |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 32 - 104 °F |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |