Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Asustor LOCKERSTOR 6 Gen3 (AS6806T) NAS Desktop AMD Ryzen V3C14 16 GB DDR5 ADM Zwart
Artikelnummer
AS6806T
Login for pricing
Niet op voorraad
Asustor LOCKERSTOR 6 Gen3 (AS6806T), NAS, Desktop, AMD Ryzen, V3C14, 16 GB, DDR5
Categorie: NAS & SAN servers
| Artikelnummer | AS6806T |
|---|---|
| EAN | 4710474831562 |
| Merk | asustor |
| Availability | N |
Asustor LOCKERSTOR 6 Gen3 (AS6806T). Soort: NAS. Type behuizing: Desktop. Apparaatklasse: Home & Home Office. Processorfamilie: AMD Ryzen, Processormodel: V3C14, Frequentie van processor: 2,3 GHz. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5. Inclusief besturingssysteem: ADM
| Opslagmedia | |
|---|---|
| Opslagdrives geïnstalleerd | Nee |
| Geïnstalleerde opslag-drive | Nee |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Aantal storage drives ondersteund | 6 |
| Opslag schijf-interface | M.2, SATA |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 6, 10 |
| Ondersteunde bestandsystemen | BTRFS, HFS+, NTFS, exFAT, ext4 |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5,3.5,M.2 |
| Aantal M.2 (M & B)-sleuven | 4 |
| Processor | |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processorfamilie | AMD Ryzen |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,8 GHz |
| Processormodel | V3C14 |
| Frequentie van processor | 2,3 GHz |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Geheugen | |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Ondersteund maximum RAM | 64 GB |
| Geheugenslots | 2 |
| Flash memory | 8000 MB |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Dynamic DNS (DDNS) | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000,2500,10000 Mbit/s |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| iSCSI support | Ja |
| Wake-on-LAN | Ja |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | CIFS / SMB, SMB 2.0 / 3.0, AFP, NFS, FTP (Unicode Supported), TFTP, WebDAV, Rsync, SSH, SFTP, iSCSI/IP-SAN, HTTP, HTTPS, Proxy, SNMP, Syslog |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poort | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Design | |
|---|---|
| Type behuizing | Desktop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type koeling | Actief |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LCD |
| Prestatie | |
| Soort | NAS |
| Apparaatklasse | Home & Home Office |
| Backup-functie | Ja |
| Geluidsniveau | 18,1 dB |
| Inclusief besturingssysteem | ADM |
| Operating systeem versie | 5.0 Onwards |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | ADM |
| Operating systeem versie | 5.0 Onwards |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Energie | |
| Vermogenstoevoer locatie | Extern |
| Capaciteit voedingsunit (PSU) | 250 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 45 W |
| Slaapstand | 2,3 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 233 mm |
| Diepte | 230 mm |
| Hoogte | 185,5 mm |
| Gewicht | 4,4 kg |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |