Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Asustor LOCKERSTOR 10 Gen3 NAS Desktop AMD Ryzen V3C14 16 GB DDR5 ADM Zwart
Artikelnummer
AS6810T
Login for pricing
Niet op voorraad
Asustor LOCKERSTOR 10 Gen3, NAS, Desktop, AMD Ryzen, V3C14, 16 GB, DDR5
Categorie: NAS & SAN servers
| Artikelnummer | AS6810T |
|---|---|
| EAN | 4710474831593 |
| Merk | asustor |
| Availability | N |
Asustor LOCKERSTOR 10 Gen3. Soort: NAS. Type behuizing: Desktop. Apparaatklasse: Home & Home Office. Processorfamilie: AMD Ryzen, Processormodel: V3C14, Frequentie van processor: 2,3 GHz. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5. Inclusief besturingssysteem: ADM
| Opslagmedia | |
|---|---|
| Opslagdrives geïnstalleerd | Nee |
| Geïnstalleerde opslag-drive | Nee |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Aantal storage drives ondersteund | 4 |
| Opslag schijf-interface | M.2 |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 6, 10 |
| Ondersteunde bestandsystemen | BTRFS, HFS+, NTFS, exFAT, ext4 |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5,3.5,M.2 |
| Processor | |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processorfamilie | AMD Ryzen |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,8 GHz |
| Processormodel | V3C14 |
| Frequentie van processor | 2,3 GHz |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Geheugen | |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Ondersteund maximum RAM | 64 GB |
| Geheugenslots | 2 |
| Flash memory | 8000 MB |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000,2500,10000 Mbit/s |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poort | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Design | |
| Type behuizing | Desktop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type koeling | Actief |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LCD |
| Prestatie | |
| Soort | NAS |
| Apparaatklasse | Home & Home Office |
| Backup-functie | Ja |
| Geluidsniveau | 22 dB |
| Inclusief besturingssysteem | ADM |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Software | |
|---|---|
| Inclusief besturingssysteem | ADM |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Energie | |
| Vermogenstoevoer locatie | Extern |
| Capaciteit voedingsunit (PSU) | 250 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 68 W |
| Slaapstand | 2,4 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 293 mm |
| Diepte | 230 mm |
| Hoogte | 215,5 mm |
| Gewicht | 6,55 kg |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Certificaten | |
| Certificering | FCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK, KCC, BIS, CCC, UKCA |
| Overige specificaties | |
| Certificering | FCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK, KCC, BIS, CCC, UKCA |
| Garantieperiode | 3 jaar |