Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Asustor FLASHSTOR 12 Pro Gen2 (FS6812X) NAS Compact AMD Ryzen V3C14 16 GB DDR5 0 TB Zwart
Artikelnummer
FS6812X
Login for pricing
Niet op voorraad
Asustor FLASHSTOR 12 Pro Gen2 (FS6812X), NAS, Compact, AMD Ryzen, V3C14, 16 GB, DDR5
Categorie: NAS & SAN servers
| Artikelnummer | FS6812X |
|---|---|
| EAN | 4710474831678 |
| Merk | asustor |
| Availability | N |
Asustor FLASHSTOR 12 Pro Gen2 (FS6812X). Soort: NAS. Type behuizing: Compact. Apparaatklasse: Home & Home Office. Processorfamilie: AMD Ryzen, Processormodel: V3C14, Frequentie van processor: 2,3 GHz. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5. Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit: 0 TB
| Opslagmedia | |
|---|---|
| Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit | 0 TB |
| Opslagdrives geïnstalleerd | Nee |
| Geïnstalleerde opslag-drive | Nee |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 0 |
| Ondersteunde types opslag-drives | SSD |
| Aantal storage drives ondersteund | 12 |
| Opslag schijf-interface | M.2 |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 6, 10 |
| Online RAID-migratie | Ja |
| Online RAID-uitbreiding | Ja |
| Ondersteunde bestandsystemen | BTRFS, FAT32, HFS+, NTFS, exFAT, ext3, ext4 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2 |
| Processor | |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processorfamilie | AMD Ryzen |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,8 GHz |
| Processormodel | V3C14 |
| Frequentie van processor | 2,3 GHz |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Geheugen | |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Ondersteund maximum RAM | 64 GB |
| Geheugenslots | 2 |
| Flash memory | 8000 MB |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| ECC | Ja |
| Netwerk | |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ondersteunde datasnelheid Ethernet LAN (max) | 10000 Mbit/s |
| Dynamic DNS (DDNS) | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000,2500,5000,10000 Mbit/s |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | CIFS / SMB, SMB 2.0 / 3.0, AFP, NFS, FTP (Unicode Supported), TFTP, WebDAV, Rsync, SSH, SFTP, iSCSI/IP-SAN, HTTP, HTTPS, Proxy, SNMP, Syslog |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poort | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 2 |
| Design | |
| Type behuizing | Compact |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type koeling | Actief |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Ventilator diameter | 8 cm |
| LED-indicatoren | Ja |
| Prestatie | |
|---|---|
| Systeemlog | Ja |
| Toegangsrechtenbeheer voor gedeelde mappen | Ja |
| S.M.A.R.T. support | Ja |
| Ondersteunde browser | Firefox, Chrome, Safari, Microsoft Edge |
| Soort | NAS |
| Op afstand bedienbaar | Ja |
| Apparaatklasse | Home & Home Office |
| Backup-functie | Ja |
| Back-up-eigenschappen | Cloud |
| Aantal gebruikers | 4096 gebruiker(s) |
| Geluidsniveau | 18,6 dB |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Reset button | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | HTTPS, SSH, SSL/TLS |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | Android, iOS |
| Snap shot | Ja |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | Android, iOS |
| Energie | |
| Vermogenstoevoer locatie | Extern |
| Capaciteit voedingsunit (PSU) | 120 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 32,2 W |
| Slaapstand | 2,8 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 308,3 mm |
| Diepte | 193 mm |
| Hoogte | 48,3 mm |
| Gewicht | 1,45 kg |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Certificaten van naleving | BIS, C-TICK, CCC, CE, China Compulsory Certification (CCC), Federal Communications Commission (FCC), KCC, UKCA |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Certificaten van naleving | BIS, C-TICK, CCC, CE, China Compulsory Certification (CCC), Federal Communications Commission (FCC), KCC, UKCA |