Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Asustor DRIVESTOR 2 Pro Gen2 AS3302T v2 NAS Realtek RTD1619B 2 GB DDR4 ADM Zwart
Artikelnummer
AS3302T V2
Login for pricing
Niet op voorraad
Asustor DRIVESTOR 2 Pro Gen2 AS3302T v2, NAS, Realtek, RTD1619B, 2 GB, DDR4, ADM
Categorie: NAS & SAN servers
| Artikelnummer | AS3302T V2 |
|---|---|
| EAN | 4710474831517 |
| Merk | asustor |
| Availability | N |
Asustor DRIVESTOR 2 Pro Gen2 AS3302T v2. Soort: NAS, Apparaatklasse: Home & Home Office. Processorfamilie: Realtek, Processormodel: RTD1619B, Frequentie van processor: 1,7 GHz. Intern geheugen: 2 GB, Intern geheugentype: DDR4. Inclusief besturingssysteem: ADM
| Opslagmedia | |
|---|---|
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Aantal storage drives ondersteund | 2 |
| Opslag schijfgrootte | 2.5/3.5" |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
| Hot-swap drive bays | Ja |
| Ondersteunde bestandsystemen | BTRFS, FAT32, HFS+, NTFS, exFAT, ext3, ext4 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SATA III |
| Processor | |
| Processorfabrikant | Realtek |
| Processorfamilie | Realtek |
| Processormodel | RTD1619B |
| Frequentie van processor | 1,7 GHz |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Geheugen | |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Intern geheugen | 2 GB |
| Flash memory | 8192 MB |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000,2500 Mbit/s |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| iSCSI support | Ja |
| Wake-on-LAN | Ja |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | CIFS / SMB, SMB 2.0 / 3.0, AFP, NFS, FTP (Unicode Supported), TFTP, WebDAV, Rsync, SSH, SFTP, iSCSI/IP-SAN, HTTP, HTTPS, Proxy, SNMP, Syslog |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poort | Ja |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type koeling | Actief |
| Ventilator diameter | 7 cm |
| LED-indicatoren | Ja |
| Prestatie | |
|---|---|
| Toegangsrechtenbeheer voor gedeelde mappen | Ja |
| Ondersteunde browser | Microsoft Edge, Firefox, Chrome |
| Soort | NAS |
| Apparaatklasse | Home & Home Office |
| Backup-functie | Ja |
| Back-up-eigenschappen | Cloud |
| Aantal gebruikers | 4096 gebruiker(s) |
| Geluidsniveau (buiten gebruik) | 18,6 dB |
| Inclusief besturingssysteem | ADM |
| Operating systeem versie | 4,1 |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES, HTTPS, SSH, SSL/TLS |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2012, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Andere ondersteundende systemen | FreeBSD, UnixWare |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | ADM |
| Operating systeem versie | 4,1 |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2012, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Andere ondersteundende systemen | FreeBSD, UnixWare |
| Energie | |
| Vermogenstoevoer locatie | Ingebouwd |
| Capaciteit voedingsunit (PSU) | 65 W |
| Aantal voedingen | 1 |
| Stroomverbruik (typisch) | 13,1 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 114 mm |
| Diepte | 230 mm |
| Hoogte | 170 mm |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Certificaten | |
| Certificering | FCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK, KCC, BIS, CCC |
| Overige specificaties | |
| Certificering | FCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK, KCC, BIS, CCC |