Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ASUS RS720QA-E12-RS8U LGA 6096 Rack (2U) Zwart, Zilver
Artikelnummer
90SF02R1-M000L0
Login for pricing
Niet op voorraad
ASUS RS720QA-E12-RS8U, LGA 6096, AMD EPYC 9004 Series, AMD EPYC 9004, DDR5-SDRAM, 32GB, 64GB, 6 TB
Categorie: Server barebones
| Artikelnummer | 90SF02R1-M000L0 |
|---|---|
| EAN | 4711387366905 |
| Merk | ASUS |
| Availability | N |
ASUS RS720QA-E12-RS8U. Processor socket: LGA 6096, Processorserie: AMD EPYC 9004 Series, Compatibele processors: AMD EPYC 9004. Ondersteunde geheugen types: DDR5-SDRAM, Ondersteunend DIMM module capaciteiten: 32GB, 64GB, Maximum intern geheugen: 6 TB. Opslagschijf afmetingen ondersteund: 2.5,M.2, Ondersteunde opslagstationinterfaces: SATA, Serial Attached SCSI (SAS), SSD-vormfactor: M.2. On-board graphics adapter model: Aspeed AST2600, On-board graphics adapter geheugen: 64 MB. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit/s
| Processor | |
|---|---|
| Type processor | Nee |
| Processorserie | AMD EPYC 9004 Series |
| Processor socket | LGA 6096 |
| Compatibele processors | AMD EPYC 9004 |
| Aantal ondersteunde processoren | 8 |
| Design | |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Titanium |
| Type behuizing | Rack (2U) |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Geheugen | |
| Ondersteunende RDIMM klok snelheden | 4800 MHz |
| Ondersteunend DIMM module capaciteiten | 32GB, 64GB |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 6 TB |
| Aantal DIMM sloten | 96 |
| Opslagmedia | |
| Aantal storage drives ondersteund | 16 |
| Aantal 2.5" bays | 8 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SATA, Serial Attached SCSI (SAS) |
| Hot-swap HDD bays | Ja |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5,M.2 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Prestatie | |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Aspeed AST2600 |
| On-board graphics adapter geheugen | 64 MB |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000,10000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 8 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 8 |
| Mini DisplayPort kwantiteit | 1 |
| Uitbreidingsmodules | |
| PCI Express slots versie | 5.0 |
| Aantal M.2 (M) slots | 8 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sleuven | 8 |
| Kenmerken | |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Technische details | |
| Processorserie | AMD EPYC 9004 Series |
| Aantal storage drives ondersteund | 16 |
| Aantal 2.5" bays | 8 |
| Energie | |
| Aantal ondersteunde redundante voedingen | 2 |
| Redundante voeding | Ja |
| Aantal hoofdvoedingen | 2 |
| Netvoeding | 2600 W |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Titanium |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 30 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 87,3 mm |
| Gewicht | 29,2 kg |
| Diepte | 444 mm |
| Breedte | 847 mm |
| Gewicht verpakking | 33,4 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 33,4 kg |