Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ASUS RS720A-E11-RS24U Socket SP3 Rack (2U) Zilver, Zwart
Artikelnummer
90SF01G3-M00XR0
Login for pricing
Niet op voorraad
ASUS RS720A-E11-RS24U, Socket SP3, AMD, AMD EPYC, AMD EPYC 7002, AMD EPYC 7003, DDR4-SDRAM, 16GB, 32GB, 64GB, 128MB
Categorie: Server barebones
| Artikelnummer | 90SF01G3-M00XR0 |
|---|---|
| EAN | 4711387520192 |
| Merk | ASUS |
| Availability | N |
ASUS RS720A-E11-RS24U. Processor socket: Socket SP3, Processorfabrikant: AMD, Processorfamilie: AMD EPYC. Ondersteunde geheugen types: DDR4-SDRAM, Ondersteunend DIMM module capaciteiten: 16GB, 32GB, 64GB, 128MB, Maximum intern geheugen: 4 TB. Opslagschijf afmetingen ondersteund: 2.5,M.2, Ondersteunde types opslag-drives: HDD & SSD, Ondersteunde opslagstationinterfaces: M.2, SATA III, Serial Attached SCSI (SAS). On-board graphics adapter model: Aspeed AST2600, On-board graphics adapter geheugen: 64 MB. Type behuizing: Rack (2U), Kleur van het product: Zilver, Zwart, Type koeling: Actief
| Processor | |
|---|---|
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processor socket | Socket SP3 |
| Compatibele processors | AMD EPYC 7002, AMD EPYC 7003 |
| Aantal ondersteunde processoren | 2 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Design | |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Platinum |
| Type behuizing | Rack (2U) |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zilver, Zwart |
| Aantal ventilatoren | 4 ventilator(en) |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Type koeling | Actief |
| Geheugen | |
| Ondersteunende RDIMM klok snelheden | 2933,3200 MHz |
| Ondersteunend DIMM module capaciteiten | 16GB, 32GB, 64GB, 128MB |
| Ondersteunde geheugen types | DDR4-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 4 TB |
| Aantal DIMM sloten | 32 |
| Opslagmedia | |
| Aantal storage drives ondersteund | 26 |
| Aantal 2.5" bays | 24 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III, Serial Attached SCSI (SAS) |
| Hot-swap HDD bays | Ja |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5,M.2 |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Aspeed AST2600 |
| On-board graphics adapter geheugen | 64 MB |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Uitbreidingsmodules | |
|---|---|
| PCI Express slots versie | 4.0 |
| Technische details | |
| Aantal storage drives ondersteund | 26 |
| Aantal 2.5" bays | 24 |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Aantal ondersteunde redundante voedingen | 2 |
| Redundante voeding | Ja |
| Netvoeding | 1600 W |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Platinum |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 88,1 mm |
| Gewicht | 21,6 kg |
| Diepte | 449 mm |
| Breedte | 840 mm |
| Gewicht verpakking | 27,9 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 27,9 kg |