Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ASUS RS520QA-E13-RS8U/3200W Socket SP5 Rack (2U) Zilver
Artikelnummer
90SF04A1-M00050
Login for pricing
Niet op voorraad
ASUS RS520QA-E13-RS8U/3200W, Socket SP5, AMD, DDR5-SDRAM, 32GB, 64GB, 128GB, 2,56 TB, 2.5,M.2
Categorie: Server barebones
| Artikelnummer | 90SF04A1-M00050 |
|---|---|
| EAN | 4711636158305 |
| Merk | ASUS |
| Availability | N |
ASUS RS520QA-E13-RS8U/3200W. Processor socket: Socket SP5, Processorfabrikant: AMD. Ondersteunde geheugen types: DDR5-SDRAM, Ondersteunend DIMM module capaciteiten: 32GB, 64GB, 128GB, Maximum intern geheugen: 2,56 TB. Opslagschijf afmetingen ondersteund: 2.5,M.2, Ondersteunde types opslag-drives: HDD & SSD, Ondersteunde opslagstationinterfaces: M.2, SATA, Serial Attached SCSI (SAS). On-board graphics adapter model: Aspeed AST2600, On-board graphics adapter geheugen: 64 MB. Type behuizing: Rack (2U), Kleur van het product: Zilver, LED-indicatoren: Stroom, LAN, HDD
| Processor | |
|---|---|
| Type processor | Nee |
| Processor socket | Socket SP5 |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Geheugen | |
| Ondersteunend DIMM module capaciteiten | 32GB, 64GB, 128GB |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 2,56 TB |
| Aantal DIMM sloten | 20 |
| Opslagmedia | |
| Aantal storage drives ondersteund | 4 |
| Aantal 2.5" bays | 2 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA, Serial Attached SCSI (SAS) |
| Hot-swap HDD bays | Ja |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5,M.2 |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Aspeed AST2600 |
| On-board graphics adapter geheugen | 64 MB |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Uitbreidingsmodules | |
|---|---|
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sleuven | 1 |
| Technische details | |
| Aantal storage drives ondersteund | 4 |
| Aantal 2.5" bays | 2 |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (2U) |
| LED-indicatoren | Stroom, LAN, HDD |
| Kleur van het product | Zilver |
| Aantal ventilatoren | 4 ventilator(en) |
| Type koeling | Actief |
| Energie | |
| Netvoeding | 3200 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 87,2 mm |
| Gewicht | 23,7 kg |
| Diepte | 900 mm |
| Breedte | 446 mm |