Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ASUS RS501A-E12-RS4U LGA 6096 Rack (1U) Zwart, Zilver
Artikelnummer
90SF03Y1-M002J0
Login for pricing
Niet op voorraad
ASUS RS501A-E12-RS4U, LGA 6096, AMD, AMD EPYC, AMD EPYC 9004, DDR5-SDRAM, 3 TB
Categorie: Server barebones
| Artikelnummer | 90SF03Y1-M002J0 |
|---|---|
| EAN | 4711387978535 |
| Merk | ASUS |
| Availability | N |
ASUS RS501A-E12-RS4U. Processor socket: LGA 6096, Processorfabrikant: AMD, Processorfamilie: AMD EPYC. Ondersteunde geheugen types: DDR5-SDRAM, Maximum intern geheugen: 3 TB, Ondersteunende RDIMM klok snelheden: 4800,6400,5600 MHz. Opslagschijf afmetingen ondersteund: M.2,2.5, Ondersteunde types opslag-drives: HDD & SSD, Ondersteunde opslagstationinterfaces: SATA, Serial Attached SCSI (SAS). Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, LAN controller: Intel® I350-AM2. Type behuizing: Rack (1U), Kleur van het product: Zwart, Zilver, Certificering: BSMI, CB, CE, RCM, FCC(Class A), ENERGY STAR®
| Processor | |
|---|---|
| Type processor | Nee |
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processor socket | LGA 6096 |
| Compatibele processors | AMD EPYC 9004 |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Design | |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Titanium |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Certificering | BSMI, CB, CE, RCM, FCC(Class A), ENERGY STAR® |
| Geheugen | |
| Ondersteunende RDIMM klok snelheden | 4800,6400,5600 MHz |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 3 TB |
| Aantal DIMM sloten | 24 |
| Opslagmedia | |
| Aantal storage drives ondersteund | 6 |
| Aantal 2.5" bays | 4 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SATA, Serial Attached SCSI (SAS) |
| Hot-swap HDD bays | Ja |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | M.2,2.5 |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Netwerk | |
| LAN controller | Intel® I350-AM2 |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Uitbreidingsmodules | |
|---|---|
| Aantal M.2 (M) slots | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sleuven | 3 |
| Technische details | |
| Aantal storage drives ondersteund | 6 |
| Aantal 2.5" bays | 4 |
| Energie | |
| Aantal ondersteunde redundante voedingen | 2 |
| Redundante voeding | Ja |
| Netvoeding | 1600 W |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Titanium |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 43,9 mm |
| Gewicht | 14,2 kg |
| Diepte | 449 mm |
| Breedte | 842,5 mm |
| Gewicht verpakking | 19,2 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 19,2 kg |