Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ASUS RS300-E12-PS4 LGA 1700 Rack (1U) Zilver
Artikelnummer
90SF03A1-M00060
Login for pricing
Niet op voorraad
ASUS RS300-E12-PS4, LGA 1700, E-2400, DDR5-SDRAM, 8GB, 16GB, 32GB, 128 GB, 4400,4000,3600 MHz
Categorie: Server barebones
| Artikelnummer | 90SF03A1-M00060 |
|---|---|
| EAN | 4711387500354 |
| Merk | ASUS |
| Availability | N |
ASUS RS300-E12-PS4. Processor socket: LGA 1700, Intel® Xeon series: E-2400. Ondersteunde geheugen types: DDR5-SDRAM, Ondersteunend DIMM module capaciteiten: 8GB, 16GB, 32GB, Maximum intern geheugen: 128 GB. Opslagschijf afmetingen ondersteund: 3.5", Ondersteunde types opslag-drives: HDD & SSD, Ondersteunde opslagstationinterfaces: M.2, SATA III, Serial Attached SCSI (SAS). Type behuizing: Rack (1U), Kleur van het product: Zilver, LED-indicatoren: Stroom, Reset, HDD. Netvoeding: 350 W, AC-ingangsspanning: 100 - 240 V, AC-ingangsfrequentie: 50/60 Hz
| Processor | |
|---|---|
| Processor socket | LGA 1700 |
| Intel® Xeon series | E-2400 |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Design | |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| LED-indicatoren | Stroom, Reset, HDD |
| Kleur van het product | Zilver |
| Geheugen | |
| Ondersteunende RDIMM klok snelheden | 4400,4000,3600 MHz |
| Ondersteunend DIMM module capaciteiten | 8GB, 16GB, 32GB |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| Aantal DIMM sloten | 4 |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | |
| Aantal storage drives ondersteund | 8 |
| Aantal 3.5" bays | 4 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III, Serial Attached SCSI (SAS) |
| Hot-swap HDD bays | Ja |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 3.5" |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal SATA III connectors | 8 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal COM-poorten | 1 |
| Uitbreidingsmodules | |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sleuven | 1 |
| Technische details | |
| Aantal storage drives ondersteund | 8 |
| Aantal 3.5" bays | 4 |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 6.3 A |
| Netvoeding | 350 W |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 44 mm |
| Gewicht | 13,5 kg |
| Diepte | 439,5 mm |
| Breedte | 497 mm |